Про невідкладні заходи щодо запобігання спалахів гострих кишкових інфекцій та харчових отруєнь

Дата: 22 грудня 2021 о 19:55

СОКИРЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

ДНІСТРОВСЬКОГО РАЙОНУ

ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

60216  с.Селище  Дністровський  район  Чернівецька  область  22853275@mail.gov.ua

НАКАЗ

від  01.09.2021р.                                                                                              №79-з

Про невідкладні  заходи щодо запобігання

спалахів гострих кишкових інфекцій

та харчових отруєнь

Відповідно до ст.17,20 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення»,ст. 5 Закону України «Про охорону дитинства», наказу Департаменту освіти і науки від 18.08.2017 року «Про невідкладні заходи із запобігання спалахів гострих кишкових інфекцій та харчових отруєнь серед дітей у дошкільних, загальноосвітніх навчальних закладах», На виконання наказу відділу освіти, молоді та спорту Сокирянської РДА від 30.08.2021 р.  № 377  Про невідкладні  заходи щодо запобігання спалахів гострих кишкових інфекцій та харчових отруєнь у загальноосвітніх та дошкільних  навчальних закладах району, з метою поліпшення організації харчування дітей  та запобігання виникненню спалахів гострих кишкових інфекційних хвороб та харчових отруєнь.

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити план заходів щодо запобігання спалахам гострих кишкових інфекцій і харчових отруєнь, що додається.
  2. Відповідальній за харчування в закладі, заступнику директора з ВР,       Цуркан Л.В.:

2.1. Посилити контроль за харчуванням в закладі

2.2.  Ознайомлювати учнів, педагогів та батьків із заходами щодо попередження виникнення та розповсюдження спалахів гострих кишкових інфекцій і харчових отруєнь.

2.3. При виявленні випадків харчових отруєнь у закладах освіти району терміново інформувати директора закладу.

3.  Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

Директор  НВК                                                                     Олег БУРДЕЙНИЙ

З наказом  ознайомленні:

Цуркан Л.В.

Коваль Т.І.

Марчук І.С.

Наказ Селищанського НВК                         від 01.09.2021р. №79-з

______________Олег БУРДЕЙНИЙ

щодо запобігання спалахам гострих кишкових інфекцій

та харчових отруєнь

у закладі

Термін

Виконавець

1

Забезпечити повноцінне, безпечне і якісне харчування дітей та виконання

2

Забезпечити дотримання термінів реалізації, відповідного температурного режиму, товарного сусідства харчових продуктів та сировини під час зберігання та транспортування

Комірник, повар:

Коваль Т.І.

3

Здійснювати прийом харчових продуктів та продовольчої сировини лише за наявності документів, що підтверджують їх якість, згідно з Законом України «Про безпечність та якість харчових продуктів»

Комірник:

4

Не допускати використання у харчуванні дітей продуктів, що містять синтетичні барвники, ароматизатори, підсолоджувачі смаку, консерванти, кремові вироби, вершково-рослинні масла та масла з додаванням будь-якої іншої сировини

5

Забезпечити дотримання технології приготування їжі відповідно до затверджених рецептур та санітарно- протиепідемічних вимог

Повар: Коваль Т.І.

6

Забезпечити ведення документації по здійсненню контролю за якістю та безпечністю харчування

7

Забезпечити своєчасне проходження профмедоглядів працівників їдалень, а також осіб, зайнятих постачанням харчових продуктів

Медична сестра: Полонка О.В.

8

Забезпечити навчальний заклад миючими та дезінфікуючими засобами, кухонним, столовим посудом, виробничим інвентарем, спецодягом відповідно до вимог

Завгосп: Марчук І.С.